Darmowa dostawa od 200,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pajarito

( ilość produktów: 10 )

Yerba Mate Pajarito należy do najlepiej rozpoznawalnych herbatek paragwajskich. Jej charakterystycznym znakiem firmowym jest wizerunek ptaka (pajarito po hiszpańsku oznacza ptaszek).

Początki tej słynnej mate sięgają roku 1950, kiedy to założyciel firmy Lauro Raatz i jego żona Sara postanowili produkować wysokiej jakości produkty, nazywane dzisiaj dumą Paragwaju. Po kilkudziesięciu latach produkcja yerba mate Pajarito osiągnęła 20 tysięcy kilogramów dziennie!

Dzisiaj w wytwórni rodziny Raatz produkuje się cały przekrój naparów z ostrokrzewu paragwajskiego. W ofercie znajdziemy smaczne herbatki z dodatkiem ziół oraz mięty i limonki. Ważnym asortymentem są herbatki ekspresowe proponowane w kilku wersjach smakowych. Jednak bazę produkcji stanowią wyroby naturalne, tradycyjne. Dostępne są tutaj yerba mate selekcjonowane w dwóch rodzajach opakowań, tj. 0,5 i 1 kg oraz najpopularniejsza, naturalna Pajarito w szerokim wachlarzu wagowym, bo od 0,25 do 5 kg.

Warto zwrócić uwagę na yerba mate Pajarito, odznacza się ona bowiem dobrą jakością, a jej brawurowe działanie pobudzające jest wręcz legendarne!

Kraj pochodzenia
Masa netto
Przedziały cenowe
Działanie
pixel