Darmowa dostawa od 200,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Selecta

( ilość produktów: 11 )

Yerba Mate Selecta była jedną z pierwszych herbatek mate w naszym sklepie. Ta produkowana w paragwajskim departamencie Itapúa graniczącym z Argentyną yerba mate należy do najbardziej rozpoznawalnych na rynku.

Wytwarzaniem yerba mate Selecta zajmuje się nie jedna firma, ale cała grupa producentów, skupionych w spółdzielni dla uzyskania lepszych ekonomicznie wyników swojej pracy, a także w celu polepszenia konkurencyjności na rynkach międzynarodowych.

Dla urozmaicenia swego asortymentu, co przekłada się na satysfakcję klientów, Selecta oferuje bardzo szerokie spektrum swoich artykułów. Wśród nich znajduje się oczywiście Selecta Tradicional, czyli naturalna yerba mate, stanowiąca najważniejszą część produkcji. Uatrakcyjnieniem oferty są napary yerba mate z dodatkiem ziół. Burrito, guarana, czy mięta to tylko niektóre z dodatków, które znajdziecie Państwo w tej stale rosnącej grupie yerba mate smakowych. Prym pośród nich wiodą Selecta Energy oraz Selecta Silueta, czyli napary dla najbardziej aktywnych entuzjastów herbatki paragwajskiej.

Warto zapoznać się z bogatą ofertą marki Selecta – każdy z pewnością znajdzie w tej grupie produkt, który spełni jego oczekiwania.

Kraj pochodzenia
Masa netto
Działanie
pixel