Darmowa dostawa od 200,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nobleza Gaucha

( ilość produktów: 2 )

Należąca do argentyńskiej firmy Molinos yerba mate Nobleza Gaucha jest uprawiana na tych samych plantacjach, co niemal już kultowa Cruz de Malta. Właściwie stanowi niejako jej wersję skierowaną do nieco innej grupy odbiorców. Zamierzeniem producenta było stworzyć markę, która mogłaby być promowana w sieciach handlowych i docierać do większej grupy klientów. Tak powstała Nobleza Gaucha – bardzo tradycyjna i naturalna yerba mate o walorach jakościowych odpowiadających profilowi konsumentów dużych sklepów.

Nobleza Gaucha to połączenie dobrej, naturalnej yerba mate z oczekiwaniami mniej wyrafinowanych miłośników tego napoju, oczekujących dobrego jakościowo produktu za umiarkowaną cenę.

Najbardziej rozpoznawalnym przedstawicielem marki jest Nobleza Gaucha Tradicional. Ta klasyczna herbata paragwajska zawiera dosyć grubo zmielone liście i łodyżki oraz frakcję pylistą. Po zaparzeniu otrzymujemy gorzki napar o dużej zawartości kofeiny, która szybko potrafi pobudzić do działania każdego pasjonata tego napoju.

 

Masa netto
pixel