Darmowa dostawa od 200,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Canarias

( ilość produktów: 3 )

Yerba mate Canarias to bardzo ciekawa marka ostrokrzewu paragwajskiego. Produkcja tej mate odbywa się w Brazylii. Ostrokrzew jest tam uprawiany, zbierany oraz przerabiany na susz. Później jest transportowany do Urugwaju, gdzie następuje pakowanie i skąd gotowe produkty są dystrybuowane do pozostałych krajów, między innymi do Polski. Można zatem powiedzieć, że krajem pochodzenia yerba mate Canarias jest Brazylia, a krajem produkcji końcowego wyrobu jest Urugwaj.

Oferta producenta Canariasa obejmuje yerba mate tradycyjną, która charakteryzuje się bardzo drobno zmielonymi listkamiz niewielką ilością łodyżek. Sam napar ma silny smak i zdecydowane działanie pobudzające. Najwygodniej pić go przez bombille o płaskich sitkach, które dobrze odfiltrowują pyliste yerba mate. Czas leżakowania tej mate to 4 do 6 miesięcy.

Kolejną propozycją dystrybutora mate Canarias jest Serena, czyli naturalna yerba mate z dodatkiem ziół passiflory, melisy i mięty. Gotowy produkt nie zawiera sztucznych dodatków chemicznych i konserwantów, dlatego poszczególne jego partie mogą się nieco różnić smakiem, ale w tym wypadku jest to jego zaleta a nie wada.

W ofercie marki Canarias jest również wersja Special Edition, charakteryzująca się dojrzałym, lekko grillowym smakiem. Do jej produkcji przeznacza się najlepsze części ostrokrzewu paragwajskiego.

Masa netto
pixel