Darmowa dostawa od 200,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pipore

( ilość produktów: 7 )

Jedną z ciekawszych, choć niedocenianych mate na naszym rynku jest Pipore. Siedziba firmy mieści się w Santo Pipo w stanie Misiones. Jej historia się 80 lat wstecz, jest to więc jak najbardziej mate z dużymi tradycjami.

Ciekawostką jest wielka popularność yerba mate Pipore w takich egzotycznych krajach jak Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska, Syria czy Liban.

Jednym z czynników, które mają wpływ na wybór naszej ulubionej yerba mate jest jej smak. Jest on w dużej mierze uzależniony od czasu leżakowania suszu. W przypadku Pipore, proces dojrzewania po zbiorach trwa 18 miesięcy. Jest to średnia wartość dla suszu z ostrkrzewu paragwajskiego, dlatego uzyskana z niego herbatka nie jest za ciężka w smaku, ale ma bardzo wyważony smak i aromat.

Oferta yerba mate Pipore obejmuje dość szeroką gamę produktów, wśród których znajdziemy Pipore tradycyjną – najbardziej popularną, naturalną herbatkę tej marki, Pipore Especial – produkowaną z wyselekcjonowanych części roślin, Pipore Despalada to z kolei kumulacja energii w herbatce z samych liści. Uzupełnieniem jest wersja aromatyzowana pomarańczami oraz Pipore Hierbas z dodatkiem ziół.

Masa netto
Przedziały cenowe
pixel