Darmowa dostawa od 200,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kraus

( ilość produktów: 4 )

W naszym sklepie internetowym Herbatkowo.com.pl mamy przyjemność zaproponować Państwu bardzo smaczne herbatki paragwajskie marki Kraus. Ta nowoczesna yerba mate produkowana jest na małej plantacji rodzinnej w Argentynie. Założycielami firmy byli austriaccy emigranci, których następne pokolenia po dzień dzisiejszy kierują uprawą i produkcją tej znanej yerba mate. Na plantacji Kraus uprawia się także tradycyjne herbaty czarne i zielone.

Yerba Mate Kraus to bardzo innowacyjne produkty. Uprawa ostrokrzewu paragwajskiego odbywa się tam bez szkodliwych pestycydów i sztucznych nawozów, przez co firma ta uzyskała międzynarodowe certyfikaty swych wyrobów jako produktów ekologicznych.

Herbata paragwajska Krausa to bez wątpienia yerba mate godna polecenia. Już sam fakt, ze uprawiana jest ekologiczne stawia ją na równi najlepszym produktom tej branży. Dodatkową jej zaletą jest delikatny smak, łagodny aromat i brak dymu. Jest to zasługa nowoczesnego sposobu suszenia roślin ciepłym powietrzem, a nie gillowania bezpośrednim ogniem, jak ma to miejsce w większości herbatek yerba mate.

pixel