Darmowa dostawa od 200,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Herbata z guaraną

( ilość produktów: 4 )

Pobudzające i witalizujące działanie guarany często wykorzystuje się przy komponowaniu mieszanek herbacianych. Ich podstawę mogą stanowić zarówno zielone herbaty, jak i czarne czy pu erh, a guarana jest jednym z ważniejszych składników.

Nasz sklep z yerba mate posiada w swej ofercie kilka takich produktów. Mieszankami stworzonymi w oparciu o zieloną herbatę są Zielona herbata Sencha Nektar Druidów i Zielona herbata Sencha Guarana. Łączą one w sobie pozytywne antyoksydacyjne działanie płynące z wpływu zielonej herbaty na nasz organizm oraz pobudzający wpływ guarany. Takie herbaty dodadzą nam energii, a zarazem zadbają „od środka” o stan naszego organizmu. Równie interesującym produktem dostępnym w sprzedaży w naszym sklepie jest Herbata Pu Erh Guarana, której bazowym elementem jest czerwona herbata Pu Erh. Z uwagi na ten składnik omawiana mieszanka herbaciana działa na organizm człowieka wyszczuplająco, a dzięki dodatkowi guarany – również stymulująco. Podobny wpływ, odchudzający i witalizujący, a zarazem pobudzający, wykazuje ziołowa mieszanka herbaciana Herbata z Guaraną. Zawiera ona w sobie składniki wnoszące do organizmu ludzkiego wiele minerałów i witamin, a jednym z istotnych dodatków jest pobudzająca guarana.

Mieszanki herbat zawierające w sobie guaranę mogą stanowić znakomity i zdrowszy zamiennik kawy. Dodatek ten jest źródłem kofeiny, która oddziałuje na nasz organizm dłużej, a zarazem łagodniej, niż kofeina pochodząca z tradycyjnej czarnej kawy.

Rozmiary
  • Waga
Kraj pochodzenia
pixel