Darmowa dostawa od 200,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Cruz de Malta

( ilość produktów: 2 )

Yerba Mate Cruz de Malta należy do najstarszych marek herbatek paragwajskich. Produkowana jest w Argentynie dla firmy Molinos, która jest jednym z największych w tamtym kraju dystrybutorów żywności. Z Cruz de Maltą kojarzy się przede wszystkim jej charakterystyczne opakowanie - wersja z patyczkami ma czerwony krzyż maltański na białym tle, a Cruz de Malta Sin Palo na odwrót, czyli biały krzyż na tle czerwonym.

Samo opakowanie nie wystarcza, aby produkt był popularny, chociaż umiejętnie zaprojektowane może w tym znacznie pomóc. Najważniejszymi jednak zaletami yerba mate Cruz de Malta są jej walory smakowe oraz duża zawartość kofeiny, która przekłada się na silne pobudzenie po degustacji tej mocnej herbatki. I właśnie silne działanie stymulujące jest tym, co czyni ją jedną z najbardziej lubianych yerba mate naturalnych.

Najchętniej kupowanymi wersjami Cruz de Malta są produkty naturalne, bez dodatków smakowych. Wśród nich rozróżniamy Cruz de Maltę w opcji elaborada (białe opakowanie), charakteryzuje ją susz przygotowany ze zmielonych patyczków i liści z pewną ilością pyłu, powstałego podczas mielenia roślin oraz Cruz de Maltę Sin Palo (czerwony kolor opakowania), przygotowaną niemal w stu procentach z liści. Obie te herbatki wykazują wyjątkowo silne oddziaływanie pobudzające, różnią się jednak nieco smakiem i aromatem.

Masa netto
pixel