Darmowa dostawa od 200,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

CBSe

( ilość produktów: 12 )

Yerba Mate CBSe jest jedną z najbardziej lubianych mate smakowych. Upodobały ją sobie rzesze wielbicieli tego napoju, wśród których są zarówno zwolennicy naturalnych naparów pragnący spróbować nowych doznań smakowych, jak też wielu początkujących, ceniących popularne CBSe za jej łagodny i mało gorzki smak.

Ta argentyńska yerba mate produkowana jest w ścisłej współpracy ze słynnym dietetykiem, doktorem Alberto Cormillot. Ten bardzo popularny w Ameryce Południowej propagator zdrowego odżywiania podzielił się swoją wiedzą z producentem najsłynniejszego napoju w Argentynie, w rezultacie czego powstało kilka wersji funkcjonalnych herbatek yerba mate CBSe.

Jedną z najpopularniejszych jest Silueta Naranja, zawierająca oprócz zmielonych roślin ostrokrzewu paragwajskiego cały szereg dodatków pozytywnie wpływających na redukcję wagi ciała, a przez to na lepsze samopoczucie i kondycję fizyczną. Nie mniej popularną jest CBSe Energia, dedykowana tym entuzjastom yerba mate, którzy oprócz przyjemnego smaku lubią dodatkowy zastrzyk naturalnej energii.

Oprócz tych dwóch wspomnianych herbatek firma Santa Ana, producent CBSe, oferuje wiele innych, których nie sposób ominąć, ponieważ każda z nich jest na swój sposób inna i warta spróbowania.

Produkty w tej kategorii z pewnością Was nie zawiodą, a w przypadku pytań – jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Działanie
pixel