Darmowa dostawa od 200,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Campesino

( ilość produktów: 9 )

Założycielem plantacji yerba mate, jak również firmy produkującej gotowy produkt pod marką Campesino jest Carlos Mizrahi. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji przekłada się na bardzo wysoką jakość herbatek mate, od wielu lat znanych także w Polsce. Inwestując w nowe technologie i cały czas doskonaląc jakość swoich wyrobów, producent yerba mate Campesino jest dzisiaj największą tego typu firmą w Paragwaju.

 

Jednym z czynników sukcesu tej paragwajskiej mate jest szeroki wachlarz produktów, precyzyjnie dostosowany do wymagań współczesnych konsumentów. Campesino bowiem to nie tylko naturalna yerba mate, ale przede wszystkim herbatki smakowe, głównie z domieszkami ziół. Urozmaicenie w ten sposób tradycyjnego produktu było marketingowym strzałem w dziesiątkę i w dużym stopniu przyczyniło się do sukcesu firmy oraz rozpoznawalności marki.

 

W naszym sklepie znajdziecie Państwo wszystkie najbardziej popularne herbatki Campesino, a wybór konkretnej zależy wyłącznie od Waszych indywidualnych upodobań oraz naturalnej skłonności do poznawania wszelkich herbacianych nowinek.

Masa netto
pixel