Darmowa dostawa od 200,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

La Rubia

( ilość produktów: 2 )

Yerba Mate La Rubia to jedna z najbardziej charakterystycznych "herbatek" paragwajskich. Już samo opakowanie jest inne, niż wszystkich pozostałych marek. Jest takie jakby staroświeckie. Jednak jest to przemyślana strategia producenta, bo z pewnością to właśnie ją wyróżnia z szacownego grona yerba mate from Paraguay :-)
La Rubia wytwarzana jest na niewielkiej, rodzinnej plantacji w Paragwaju. Dlatego jej ilość na rynku jest ograniczona, produkowana sezonowo, jest bardzo poszukiwana przez bardziej zaawansowanych mateistów. Można nawet powiedzieć, że po jej spróbowaniu mamy do niej wielki szacunek! Bardzo wysoka jakość suszu, który po otwarciu opakowania (papierowa torebka odzyskana z makulatury!) uwodzi nasz zmysł powonienia niezwykłą świeżością idzie w parze z jej kolejnym walorem, którym jest jej uprawa wolna od stosowania wszelkich herbicydów.
Zapach jest oczywiście tylko preludium do tego, czego można spodziewać się po zaparzeniu. I nie zawiedzie nas yerba mate La Rubia, ponieważ jest bardzo smaczna, a do tego jej działanie pobudzające należy z pewnością zaliczyć do najsilniejszych. W każdym razie nie zalecamy picia jej wieczorem, chyba, że wybieracie się na maraton filmowy...

Masa netto
pixel