Darmowa dostawa od 200,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pajarito - opinie

2018-06-05
Pajarito - opinie
Jeśli mielibyśmy opisać yerba mate Pajarito, to w skrócie można byłoby ją określić jako paragwajski odpowiednik argentyńskiej mate Rosamonte. Pomimo różnej technologii produkcji mają bardzo wiele wspólnych cech: stała jakość na przestrzeni wielu lat, wybitne działanie pobudzające, naturalny smak i aromat.

Najlepsza yerba mate

Ta niezmienność wszystkich pożądanych cech yerba mate Pajarito stawia ją w czołówce najlepiej sprzedawanych herbat paragwajskich w Polsce. Jest to oczywiście wyznacznikiem tego, że Pajarito ma bardzo dobre opinie wśród klientów naszego sklepu internetowego z yerba mate. Przemawia też za tym zapewne to, że jest ona jedną z najstarszych dostępnych na naszym rynku, wespół z Selectą i Colonem. Kiedyś wybór był zdecydowanie mniejszy, niż dzisiaj i wiele osób właśnie od Pajarito zaczynało swoją przygodę z yerbą.

Pajarito - mocno pobudzająca yerba mate

Podczas rozmów z naszymi Klientami pytaliśmy ich, dlaczego tak chętnie piją yerba mate Pajarito? Najczęstszą odpowiedzią było krótkie: bo bardzo dobrze pobudza! I rzeczywiście, ta yerba ma w sobie duże pokłady zdrowej energii. Chociaż, gdyby spojrzeć na etykietę i zawartość procentową kofeiny, okazałoby się, że wiele jest takich, które mają jej więcej, niż Pajarito... Cóż to oznacza? Otóż nic innego jak to, że na stopień pobudzenia mają wpływ również inne czynniki: termin zbioru, warunki uprawy, sposób leżakowania oraz pozostałe sekrety producentów. Yerba mate Pajarito ma również opinię prostej w smaku. Producent postawił w jej przypadku na naturalność i tradycję – dwie cechy niezawodnego produktu. Bez udziwnień, prosta, jak budowa cepa i skuteczna jak uderzenie Muhammada Ali.
Solidną stroną yerby Pajarito jest jej powolne wypłukiwanie. Kolejnych dolewek można robić całkiem sporo i ciągle będziemy czuć charakterystyczną goryczkę, jest więc bardzo wydajna. Wielu klientów kocha Pajarito za jej charakterystyczny wędzonkowy aromat, porównywalny często do zapachu starej popielniczki. Kiedyś było nawet takie powiedzenie, że yerba mate Pajarito jest tylko dla twardzieli, ale że do wszystkiego można się przyzwyczaić, to piją ją teraz nawet początkujący, którym jednak zalecamy wersję z ziołami lub limonką.

Podsumowanie: yerba mate Pajarito w swojej podstawowej wersji (elaborada con palo) to produkt bardzo solidny, herbatka brawurowo wręcz pobudza, jest wydajna oraz relatywnie tania. Jej atutem jest również powszechna dostępność. Klienci naszego sklepu ocenili ją wyjątkowo pozytywnie przyznając ocenę 4.54/5 punktów.
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2018

Polecane

pixel