Darmowa dostawa od 200,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Yerba Mate Rosamonte opinie

2018-03-23
Yerba Mate Rosamonte opinie

Yerba mate Rosamonte towarzyszy nam od samego początku działalności naszego sklepu internetowego. Stała się ona nieodłącznym elementem naszej oferty i nigdy nie mieliśmy wątpliwości, że sobie na to naprawdę zasłużyła.

Czym dokładnie yerba mate Rosamonte zdobyła serca miłośników naparów z ostrokrzewu paragwajskiego dowiecie się, czytając opinie o tym produkcie tych, którzy go spróbowali i najczęściej stali się jego wiernymi fanami.

Opinie klientów o naszych produktach to bardzo przydatna wskazówka dla wszystkich początkujących, a także szukających nowych smaków oraz szczególnie tych niezdecydowanych na konkretną markę.

yerba mate Rosamonte

Co naszych klientów urzekło w Yerba Mate Rosamonte?

Czym szczególnym urzekła Was jednak yerba Rosamonte? Przede wszystkim wyraźnym i zdecydowanym smakiem. Lubimy przecież jeść i pić coś miłego, coś co zapada nam w pamięci. O rzeczach nijakich szybko zapominamy. O Rosamonte zapomnieć się nie da. Można jej nie lubić, albo się w niej zakochać. Tych drugich przypadków jest zdecydowanie więcej.

Każdy, kto spróbował yerba mate Rosamonte wie, że lepiej nie pić jej wieczorem, chyba, że zaczynamy nocną zmianę w pracy lub wypadł nam jakiś dyżur, wychodzimy na maraton filmowy albo wyjeżdżamy w trasę. Picie Rosamonte przed snem skutkuje nieprzespaną nocą i nie ma na to rady. Świadomi tego są najczęściej studenci uczący się do egzaminu. Ci znają jej moc i chętnie sięgają po kolejne dolewki.

Wasze pozytywne opinie o Rosamonte dotyczą również jej klasycznego składu. Jest to w pełni naturalny produkt i za to ją cenicie. Firma produkująca yerba mate pod marką Rosamonte jest jedną z nielicznych w Argentynie, gdzie wytwarza się herbatki paragwajskie w tradycyjnej postaci, bez dodatków ziół, owoców, olejków i innych polepszaczy. Pomimo rosnącej popularności mate smakowych, wciąż bardzo wielu jest zwolenników pionierskiego ducha pierwszych producentów, wytwarzających czyste, naturalne yerby.

Krótkim podsumowaniem wskazujemy główne cechy, za które nagradzacie yerba mate Rosamonte w Waszych opiniach:

  • zdecydowany i niepowtarzalny smak i aromat 
  • mocne działanie pobudzające 
  • tradycyjne wytwarzanie suszu, produkt naturalny

Rosamonte w wersji podstawowej uzyskała w naszym sklepie średnią ocenę 4,85 punktu na 5 możliwych, co jest jednym z najlepszych wyników wśród yerba mate.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018

Polecane

pixel