Darmowa dostawa od 200,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Yerba mate o smaku pomarańczy

2019-02-02
Yerba mate o smaku pomarańczy
Naturalny smak yerba mate nie każdemu może się spodobać ze względu na zawarte w nim wyraźne goryczkowe posmaki. Stąd też wzięły się pomysły wytwórców tego napoju na dodanie do suszu olejków smakowych lub innych suszonych produktów, które tę goryczkę zamaskują. Wielu producentów w tym celu zastosowało dodatek olejków pomarańczowych. Wielbiciele tego smaku mają kilka herbatek do wyboru. Są to yerba mate mające w nazwie słowo „naranja” oznaczające w języku hiszpańskim „pomarańczowy”.


yerba mate pomarańczowa

Yerba mate o smaku pomarańczy


Poniżej przedstawiamy sylwetki kilku takich produktów:
Amanda Naranja – ta yerba mate zawiera w sobie aromat pomarańczowy w postaci olejku naturalnego pochodzenia, a otrzymanego po wyciśnięciu dojrzałych owoców pomarańczy. Jednak mimo zamaskowanej goryczki nadal utrzymane są silnie pobudzające właściwości tego produktu. Średnio pobudzająca yerba mate.
Cbse Naranja – ta marka yerba mate zawiera jako dodatek do suszu wytłoczony z owoców pomarańczy naturalny olejek pomarańczowy. Smak pomarańczy jest na tyle trwały, że wyczuwa się go nawet po kilku zalaniach suszu wodą. Po spożyciu możemy oczekiwać średnio silnego działania pobudzającego.

Cbse Silueta Naranja – produkt ten polecany jest osobom pragnącym osiągnąć szczupłą sylwetkę (informuje o tym słowo „Silueta” w nazwie produktu, co oznacza po hiszpańsku „sylwetka”). Dodatkiem do suszu yerba mate są tu suszone rozdrobnione algi i cynk, a za smak pomarańczy odpowiedzialny jest olejek pomarańczowy naturalnie pozyskiwany z dojrzałych owoców. Całość wpływa korzystnie na siły witalne organizmu i przemianę materii. Yerba ta należy do średnio pobudzających.

Cruz de Malta Naranja – najsilniej działająca yerba mate spośród marek o smaku pomarańczowym. Łagodny aromat pomarańczy pochodzi od naturalnego olejku dodanego do suszu. Ma wielu zwolenników ze względu na silniejsze pobudzenie niż w przypadku innych produktów z tym smakiem.

Pipore Naranja – średnio pobudzająca yerba mate, której susz nabrał przyjemnie pomarańczowego posmaku dzięki aromatyzacji naturalnie pozyskanymi wyciągami z pomarańczy. Smak utrzymuje się długo, nawet po kilku dolaniach wody jest wyraźnie wyczuwalny.

Taragui Naranja de Oriente – susz tej marki yerba mate został wzbogacony o olejek o aromacie pomarańczowym, co skutkuje wrażeniem wyraźnej, przyjemnej i długo utrzymującej się świeżości tego owocowego smaku. Siła pobudzenia: średnia.
Pokaż więcej wpisów z Luty 2019

Polecane

pixel