Darmowa dostawa od 200,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Yerba mate a potencja

2018-01-25
Yerba mate a potencja

Yerba mate znana jest ze swego pobudzającego działania na organizm człowieka. Dzieje się tak dzięki kofeinie zawartej w liściach ostrokrzewu paragwajskiego, z których powstaje susz yerba mate. Kofeina działa na nas stymulująco i, co ważne, jej dobroczynny wpływ obserwuje się dłużej niż po czarnej kawie. Poza tym z każdą czarką yerba mate do organizmu wprowadzamy sole mineralne i witaminy. Wszystkie te składniki oraz woda powodują, że organizm nasz szybciej się regeneruje po wszelkich wysiłkach.

Czy yerba mate może wpływać na potencję?

Jak najbardziej. Już sam przypływ energii związany z wpływem kofeiny, zauważalny po spożyciu naparu yerba mate może zadziałać na nas stymulująco. Energię tę możemy spożytkować na różne sposoby. Możemy ją także przeznaczyć na sferę seksualną. Ponadto wiele produktów z linii yerba mate zawiera specjalnie wprowadzoną domieszkę składników, które działają dodatkowo pobudzająco na nasze libido. Są to dodatki o charakterze ziołowym. Możemy tu wyróżnić na przykład rozdrobnioną korę drzew muira puama czy Catuaba (catuava) lub rozdrobniony korzeń żeń-szenia.

Produkty wspierające naszą potencję

Wśród produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym z yerba mate i herbatą możemy wydzielić dwie grupy produktów oddziałujących na potencję. Pierwszą stanowią mieszanki oparte na bazie klasycznej yerba mate green przygotowane fabrycznie w Ameryce Południowej. Należą do nich marki yerba mate La Potente


(nie darmo nazwa kojarzy się z potencją), yerba mate Campesino Katuava Ginseng, yerba mate Kurupi Katuava czy yerba mate Colon Moringa Katuava Burito. We wszystkich tych produktach, oprócz podstawy czyli yerba mate, znajduje się kora catuaba (catuava) uznawana jako naturalny delikatny afrodyzjak.

Drugą grupą produktów są mieszanki, z naszej grupy Delicji, które powstają w Europie. Ich bazowym składnikiem jest brazylijska yerba mate green, którą uzupełnia się o różne grupy dodatków. I tak w Yerba Mate Catuaba znajdziemy między innymi rozdrobnioną korę catuaba, a w Yerba Mate 220 V – zarówno korę muira puama, jak i żeń-szeń, liście miłorzębu japońskiego (ginko) oraz rozdrobnione nasiona guarany.

Tak ciekawe uzupełnienie klasycznej yerba mate green znajdziemy także w produkcie Yerba Mate Napój Druida, którym oprócz kory catuaba, żeń-szenia i liści ginko, zawiera także rozdrobniona guarana stanowiąca dodatkowe źródło energii i sprzyjająca szybkiej regeneracji sił. Produkty te tym różnią się od powstających w Ameryce Południowej, że są bogatsze w swym składzie, a ponadto uzupełniono je o delikatne, często owocowe, olejki aromatyczne łagodzące lub maskujące naturalną goryczkę yerba mate.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018

Polecane

Catuaba kora cięta

Catuaba kora cięta

4,90 PLN - 59,00 PLN brutto/1szt.
Yerba Mate Catuaba

Yerba Mate Catuaba

8,00 PLN - 115,00 PLN brutto/1szt.
Yerba Mate Vitality Plus

Yerba Mate Vitality Plus

8,00 PLN - 115,00 PLN brutto/1szt.
Yerba Mate Pokrzepienie Drwala

Yerba Mate Pokrzepienie Drwala

8,00 PLN - 115,00 PLN brutto/1szt.
pixel