Darmowa dostawa od 200,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
Herbata czarna Assam FTGFOP Gentleman

Herbata czarna Assam FTGFOP Gentleman

  • Czarna herbata z drugiego zbioru. Po zaparzeniu otrzymujemy mocny i pełny napar o intensywnym, korzennym aromacie. Napar koloru ciemnomiedzianego charakteryzuje się słodkawym, zrównoważonym posmakiem. Polecamy - produkt wysokiej jakości.
9,80 PLN - 47,40 PLN
brutto / szt.
Cena regularna / szt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt dostępny
Produkt dostępny
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.

Jeśli macie Państwo ochotę na naprawdę smaczną czarną herbatę o głębokim smaku to polecamy Assam FTGFOP Gentleman. Pochodzi ona z terenu Indii, a dokładniej z Assam, prowincji będącej zagłębiem produkcji najlepszych indyjskich herbat. Określenie FTGFOP oznacza, że produkt ten zaklasyfikowano do grupy najlepszych jakościowo naparów. Sporządzono ją z młodszych wiekowo części roślin z rodzaju Camelia - do produkcji tego suszu przeznaczono tylko najmłodsze, a więc zarazem najdelikatniejsze części krzewów (młode listki i pączki liściowe) zebrane w czasie drugiego zbioru liści herbacianych, a więc pod koniec maja i na początku czerwca.

Herbaty czarne

Herbaty czarne są grupą najpopularniejszych herbat. Najchętniej spożywane są w krajach zachodnich, Afryce, Ameryce Północnej i na Bliskim Wschodzie, w przeciwieństwie do herbat zielonych, chętnie pitych w całej Azji.

Smak herbaty Assam Gentleman jest zadziwiająco smaczny: wyważony, choć leciutko słodkawy. Posiada on wyraźny, lekko korzenny zapach i barwę ciemnej miedzi. Assam Gentleman to napój idealnie pasujący zarówno do dań spożywanych w porze śniadaniowej i obiadowej, jak i do przekąsek podczas poobiednich spotkań. Herbata ta zadowoli nawet najbardziej zaawansowanych smakoszy herbat, którzy z pewnością niejednokrotnie będą do niej powracać. W celu otrzymania smacznego, pobudzającego naparu wsypmy łyżeczkę tej herbaty do filiżanki i zalejmy wodą, której temperatura wynosi około 96 stopni Celsjusza. Po 3 do 4 minutach parzenia listki wyjmujemy (lub herbatę przelewamy z imbryczka do filiżanki) i możemy rozpocząć delektowanie się naparem.

Marka
Kraj pochodzenia
Indie
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie o Herbata czarna Assam FTGFOP Gentleman

5.00
Liczba wystawionych opinii: 2
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Rewelacja
2023-07-04
Marcin, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
polecam
2022-06-16
Elżbieta, Bytom
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Z naszego bloga

Co wybrać: zieloną herbatę czy czarną
Herbata – napój codzienny, pity praktycznie przez wszystkich i bardzo popularny w naszym kraju. Podawany zarówno na przyjęciach, spotkaniach oficjalnych i mniej oficjalnych, spożywany także w pracy i w zaciszu domowego ogniska. Każdy z nas ma swój ulubiony rodzaj i smak.
Czytaj więcej
Oznaczenia herbat
O smaku herbaty decyduje co najmniej kilka niezwykle istotnych czynników: począwszy od samej herbaty i jej jakości (to temat-rzeka), przez jakość i temperaturę wody oraz rodzaj naczynia, w którym napar jest przygotowywany po czas zaparzania. Porozmawiajmy na początek o samej herbacie i jej jakości. Na smak i aromat naparu wpływają warunki, w jakich uprawiane są krzewy herbaciane. Inaczej bowiem smakują herbaty himalajskie, a inaczej na przykład chińskie.
Czytaj więcej
pixel